ČASTÉ DOTAZY - FOTOMOZAIKA NA AKCI

Co je fotomozaika?
Fotomozaika je v podstatě obraz z fotek, které vytiskneme přímo na vaší akci a hosté je do fotomozaiky sami nalepí. Tyto fotky mají velikost 5x5 cm. Hosté postupně vidí, jak se fotomozaika během akce tvoří, příspívají do ní svými fotkami a podílejí se na tvorbě společného díla.

Je k vytvoření fotomozaiky nutný také fotokoutek?
Fotomozaiku lze tvořit z fotek různých zdrojů, např. od fotografů, ze sociálních sítí, atp., tedy k vytvoření fotomozaiky samotný fotokoutek není podmínkou. Nicméně, fotokoutek doporučujeme, protože vhodně doplňuje celou prezentaci a je jednoznačně nejlepším nástrojem pro zajištění dostatečného množství snímků do fotomozaiky, obzvláště u velkých obrazů.

Jaký je rozdíl v tisku mezi fotomozaikou a fotokoutkem?
Fotomozaika - tiskárna tiskne fotky 5x5 cm, které vaši hosté lepí do jednoho velkého obrazu. Obsluha dohlíží na tisk a správné nalepování těchto fotek do fotomozaiky, přebírá fotky od fotografů, informuje hosty o tom, jak fotomozaika funguje, atp.  
Fotokoutek - druhá a zcela odlišná termosublimační tiskrána tiskne klasické fotky 10x15 cm, které si hosté vaší akce mohou odnášet. K fotokoutku zajišťujeme také pozadí, party rekvizity, světla a další potřebné vybavení. 

Je k dispozici obsluha?
Ano, obsluha je součástí všech námi nabízených služeb (fotomozaika, fotokoutky a další zábavné aktivity...).


Co vše musíme k fotomozaice zajistit? Jaký je potřebný prostor pro fotomozaiku?
Velikost prostoru záleží na velikosti obrazu, který si objednáte. Ten umísťujeme obvykle někde ke stěně místnosti nebo stanu v případě venkovních akcí. K tomu je nutné mít menší prostor pro stůl s počítačem a tiskárnou. Dále potřebujeme zajistit přísun el. 230 V, parkování a občerstvení pro obsluhu. 

Kolik fotek obsahuje fotomozaika?

Nabízíme 3 velikosti fotomozaiky (malá, střední, velká 3x2 m), ale jsme schopni na přání klientů vyrobit i fotomozaiky jiných rozměrů. Je potřeba s dostatečným předstihem dohodnout umístění a uchycení atypické fotomozaiky na akci.

Mohou být některá pole fotomozaiky výherní?
Ano. Software automaticky generuje souřadnice, do kterých host svou fotografii do fotomozaiky nalepí. Pokud bude jeho pole označeno jako výherní, získá vámi stanovenou odměnu. Počet výherních polí je libovolný. 

Budeme mít fotografie k dispozici po akci i v elektronické verzi?
Ano, fotografie Vám můžeme na vyžádání zaslat v zaheslované galerii. 

ČASTÉ DOTAZY - FOTOKOUTEK

Co je součástí fotokoutku?
Obsluha, fotobudka, pozadí, světla, party rekvizity, tiskárna pro tisk fotek (je-li tisk fotek objednán), příprava šablony (předního proužku). V případě, že chce klient fotokoutek s fotografem, pak místo fotobudky fotí fotograf. 

Je k dispozici obsluha?

Ano, obsluha je součástí všech námi nabízených služeb (fotomozaika, fotokoutky a další zábavné aktivity...). 

Je nutné tisknout fotky?
Není, fotografie je možné sdílet a posílat na email v elektronické podobě.

Co vše musíme k fotokoutku zajistit? Jaký je potřebný prostor pro fotokoutek?
Minimální prostor je 3x3 m. Dále potřebujeme zajistit přísun el. 230 V, parkování a občerstvení pro obsluhu. 

Dokážete zajistit více fotokoutků najednou?
Ano, disponujeme vybavením pro několik fotokoutků v různých formách (fotobudka, magické zrcadlo, focení s fotografem).

Co je klíčování?
Hosté se fotí před zeleným plátnem, které na výsledné fotce nahradíme libovolnou fotografií. Díky tomuto efektu, který můžete znát například z televize můžete tvořit velmi zajímavé a kreativní fotografie. Fotokoutek se tak stává velmi zábavnou, v některých případech i teambuildingovou aktivitou.