Desítky vašich zážitků, desítky vašich vzpomínek přeneseme do jednoho díla. Vznikne obraz, na který se budete rádi dívat a každý pohled vás zahřeje na srdci. 

DARUJTE OBRAZ Z FOTEK

Pošlete nám fotky, vyberte si motiv (fotka, logo...) a my vám vytvoříme FOTOMOZAIKU. Hotový výsledek vám zašleme na e-mail nebo vytiskneme jako plakát či obraz. 

POŠLETE NÁM FOTKY

Nahrajte fotky přes úschovnu nebo leteckou poštu a pošlete nám odkaz na jejich stažení.

SLEDUJTE TVORBU NA WEBU

Rozhodněte se, jakou fotomozaiku vytvoříme (fotku, logo...) a sledujte tvorbu vašeho díla na webu, třeba u dobré kávy.

VYTISKNEME, DOVEZEME

Mozaiku necháme vytisknout a dovezeme až k vám domů.

ZÍSKEJ NÁHLED ZDARMA!

Chcete vidět, jak bude váš obraz vypadat?

Stačí zadat e-mail a my se s vámi spojíme. Můžete přidat telefon, rádi se zákazníky mluvíme :-) a dohlédneme na bezchybnou realizaci.

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ
Jak použijete fotomozaiku vy?

PAVLÍNA S.

Nevěsta

„Chtěla bych poděkovat Firemkám za krásnou fotomozaiku, kterou jsme společně s hosty skládali na svatbě. Mozaika vypadá krásně a máme jí vystavenou doma v obýváku. Můžu jen doporučit.“

MIROSLAV H.

Manager

„Děkuji za skvěle odvedenou práci v rámci našeho online setkání s partnery. Během akce jsme zasílali fotky a průběžně sledovali tvorbu fotomozaiky. Nechali jsme si mozaiku zarámovat a máme ji vystavenou v zasedací místnosti. Budeme se těšit na další spolupráci.“

MILENA M.

Dárek k výročí

„Letos měli mí rodiče 20. výročí a chtěla jsem jim dát darem něco speciálního. Nakonec jsem se rozhodla jim darovat fotomozaiku a jsem za to velice ráda. Fotomozaika sklidila velký úspěch a všichni zúčastnění pomohli oslavencům lepit fotky do mozaiky. Když jsme poskládali finální obraz, na kterém se rodiče při své svatbě před 20 lety drželi za ruce, došlo i na slzy štěstí. Děkuji za super službu a pošlu to dál.“

SÁRA B.

PR koordinátorka

„Měli jsme na našem vánočním večírku fotomozaiku i s fotokoutkem a musím říct, že jsem se já i ostatní hosté skvěle bavili. Fotky z fotokoutku jsme dostali na počkání vytištěné a lepili jsme je přímo do mozaiky. Ke konci večera jsme měli mozaiku hotovou a vydražili jsme jí mezi hosty pro charitativní účely. Chtěla bych pochválit komunikaci a profesionalitu a věřím, že příští rok vymyslíme opět unikátní zábavný program.“

JIŘÍ R.

Majitel barbershopu

„Nechali jsme si na zakázku udělat naše logo barbershopu ve stylu fotomozaiky. Na Facebooku jsme vyzvali naše zákazníky i fanoušky, aby nám přispěli svými fotkami z prostředí našeho barbershopu a troufám si říct, že dnes náš barbershop má nad vchodem to nejoriginálnější logo ve městě! Děkujeme a můžeme jen doporučit.“

JARMILA S.

Dárek k vánocům

Děkuji za skvělý zážitek, byli jsme všichni ze skládání fotomozaiky pod stromečkem nadšeni. Rozdělila jsem fotky do několika obálek, ty rozdala a postupně jsme tvořili. Výsledný obraz je nádherný a vidět tolik fotek pohromadě mi vždy připomene zážitky, na které si jen tak nevzpomenu. Skvělý nápad, držím palce a určitě se nás ještě obrátím, až budu zase potřebovat originální dárek. 

JAKOU FOTOMOZAIKU SI VYBRAT?

1. DIGITÁLNÍ

Nejrychlejší variantou je digitální fotomozaika, kterou vám pošleme v elektronické podobě do 24 h po zaslání poslední fotky.

2. DIGITÁLNÍ + PLAKÁT

Cenově dostupná varianta - skvělý poměr cena/výkon. Fotomozaiku vám pošleme na e-mail a vytisknutý plakát poštou až k vám domů. 

3. OBRAZ - NALEP TO!

Pošleme vám obálku s vytisknutými fotografiemi (5x5 cm) a PVC ceduli. Fotomozaiku můžete nalepit a vytvořit s rodinou, přáteli, kolegy společně. 

CENA FOTOMOZAIKY

1. DIGITÁLNÍ

 • Fotomozaika 100 x 65 cm (260 fotek 5x5 cm), živý náhled na webu (2D a 3D) na 3 měsíce, zaslání fotomozaiky v digitální podobě na e-mail.
 • Dodání digitální verze do 2 prac. dní po zaslání poslední fotky.

2 900,- Kč

2. DIGITÁLNÍ + PLAKÁT

 • Fotomozaika 100 x 65 cm (260 fotek 5x5 cm) , živý náhled na webu (2D a 3D) na 3 měsíce, zaslání fotomozaiky v digitální podobě na e-mail.
 • Zaslání plakátu 100 x 65 cm (lesklá laminace) včetně poštovného.

3 900,- Kč

3. OBRAZ - NALEP TO!

 • Fotomozaika 100 x 65 cm (260 fotek 5x5 cm) , živý náhled na webu (2D a 3D) na 3 měsíce, zaslání fotomozaiky v digitální podobě na e-mail.
 • Zaslání PVC podkladové desky pro lepení fotek včetně poštovného.
 • Obálka s vytisknutými fotkami pro nalepení do fotomozaiky.

7 900,- Kč

SERVISNÍ SLUŽBY - doporučujeme pro firmy

 • Až 5 revizí (úprav) výsledné fotomozaiky.
 • Dodání digitální verze do 24 hodin po zaslání poslední fotky.
 • Akceptace fotek z různých zdrojů - e-mail, dropbox, ulozto aj. 
 • Kód pro nahrávání fotek z vašich stránek.
 • Kód pro vložení náhledu 2D a 3D mozaiky na vaše stránky na 3 měsíce.

2 900,- Kč

VLASTNÍ ROZMĚR FOTOMOZAIKY, SPECIÁLNÍ POŽADAVKY

individuální dohoda

OBJEDNEJTE SI FOTOMOZAIKU

Pošlete nám poptávku a my se vám telefonicky ozveme a domluvíme s vámi vše potřebné.